Heros

Emily Smith - 19-latka, studentka fotografii na uniwersytecie w Oxfordzie. Kierunek studiów, który wybrała to wszystko co kocha i co pozwala jej się oderwać od szarej i cięzkiej rzeczywistości. Kreatywna, otwarta, zabawna, towarzyska i inteligentna brunetka o szaro-niebieskich, hipnotyzujących oczach.
Żałuje, że bezwzględny los zmusił ją, aby w tak szybkim tępie z beztroskiej nastolatki zmieniła się w odpowiedzialną, pracowitą, zajmującą się dzieckiem i domem, dziewczynę.
Sophie Smith - 3,5 letnia, słodka i śliczna dziewczynka. Bardzo mądra i rozgadana jak na swój wiek.Caroline Grey - średniego wzrostu, drobna blondynka o pięknych niebieskich oczach. 19 latka kochająca taniec i języki obce. Zna biegle hiszpański i francuzki. Bardzo otwarta i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Jednak ma charakterek i gdy ktoś zalezie jej za skórę, uwierzcie wolelibyście nie być na jego miejscu. 
Przyjaciółka Emily od przedszkola, mimo wielu kłótni i różnicy zdań kochają się jak siostry i od 3 roku życia spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Razem w przedszkolu, w podstawówce, gimnazjum, liceum, dopiero na studiach rozdzieliły się na różne kierunki, co nie przeszkadza im w spędzaniu ze sobą całego czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz